سرویس‌های نامحدود ویژه (ART)

سرویس‌های نامحدود ویژه (ART)

سرویس سرعت دریافت تا (کیلوبیت بر ثانیه) سرعت ارسال تا (کیلوبیت بر ثانیه) ترافیک حداقل تبادل ترافیک/گیگابایت قیمت ماهانه (تومان) IP
ART1 128 تا 1024 128 نامحدود 16 ۲۸٫۰۰۰ Public
ART2 192 تا 1280 192 نامحدود 20 ۳۶٫۰۰۰ Public
ART3 256 تا 1536 256 نامحدود 25 ۴۳٫۰۰۰ Public
ART4 320 تا 2048 320 نامحدود 32 ۵۳٫۰۰۰ Public
ART5 384 تا 2560 384 نامحدود 40 ۶۳٫۰۰۰ Public
ART6 512 تا 3072 512 نامحدود 55 ۹۳٫۰۰۰ Public
ART7 1024 تا 4096 1024 نامحدود 200 ۲۲۰٫۰۰۰ Public
ART8 2048 تا 6144 1024 نامحدود 350 ۴۰۰٫۰۰۰ Public

*این قیمت ویژه جشنواره فروش شاتل است.

برای اطلاع از مهم ترین امکانات و ویژگی‌های تجهیزات زایکسل این‌جا کلیک کنید.

نکات زیر را درباره‌ی سرویس‌ها در نظر داشته باشید:

 • به هزینه‌های بالا، مبلغ مالیات ارزش افزوده مطابق با قانون برنامه پنجم توسعه کشور اضافه خواهد شد.
 • خرید ترافیک اضافه تنها با انتخاب بسته های ترافیکی امکان‌پذیر است.
 • منظور از ترافیک هر دوره، مجموع ترافیک دریافتی در آن دوره است و ترافیک ارسال رایگان در نظر گرفته می‌شود.
 • با توجه به این که سرعت دریافت اطلاعات (سرعت دانلود) بر اساس کیلوبایت بر ثانیه نمایش داده می‌شود، (هر یک KB معادل 1024 بایت است.) برای تبدیل سرعت‌ سرویس‌های‌ بالا به کیلوبایت بر ثانیه باید سرعت سرویس را به عدد ۸ تقسیم کنید. با خواندن این مقاله می‌توانید اطلاعات کامل‌تری در این باره به دست آورید.
 • انتقال ترافیک هر دوره به دوره بعد امکان پذیر نیست. مگر ترافیک های افزوده شده از محل خرید، هدیه و ….
 • ‌هزینه استفاده از خدمات ترافیک تشویقی شبانه (از ساعت ١ تا ۸ بامداد) با تخفیف ٢۵ درصدی برای کلیه سرویس‌های خانواده اکو ماهانه معادل ۵،٢۵۰ تومان است که به تعرفه قیمت این سرویس ها افزوده شده است. گفتنی‌ست این بسته تشویقی دارای تاییدیه شماره ۵٩۷٠۴/١٠٢ تاریخ ١٣٩۴/١٢/٢٦ از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است. مدت اعتبار این طرح تا تاریخ ١٣٩۵/٣/٣١ است و در صورت استقبال مشتریان تمدید خواهد شد.
 • مطابق قوانین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، سرویس های دارای سرعت بالاتر از ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه تنها برای اشخاص حقوقی و نیز جامعه علمی، دانشگاهی و تحقیقاتی کشور قابل ارایه است.
 • هزینه ی راه اندازی و نصب این سرویس ها ۹۵۰۰ تومان است.
 • مدت اعتبار قیمت : کلیه تعرفه ها طبق مصوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی محاسبه و تایید شده و تا زمانی که تغییر قیمتی توسط این سازمان صورت نگیرد، قیمت های یاد شده اعتبار خواهد داشت.
 • سیاست شاتل بر این است که کیفیت و ضریب به اشتراک گذاری سرویس کاربران به مراتب بهتر از الزامات قانونی(ضریب اشتراک یک به هشت موضوع مصوبه جلسه ۱۵۲کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات)و چارچوب قرارداد با آنان باشد. تجربه چندین ساله ی شاتل نیز موید این واقعیت است که تقریبا تمامی کاربران از این ویژگی برخوردار می شوند.اما چنانچه برای سرویس های نامحدود، کاربری به صورت پیوسته با ابزارهای به اشتراک گذاری فایل، به مصرف بی رویه تا جایی ادامه دهد که کاربران دیگر را تحت فشار قرار دهد یا در شبکه یا در مهندسی ترافیک اختلال ایجاد کند، با هدف حفظ کیفیت برای همه کاربران دیگر، به صورت خودکار و تدریجی ضریب به اشتراک گذاری و کیفیت سرویس وی مطابق قرارداد خواهد شد و تا مدت زمانی نمی توانند از این ویژگی فراتر از قرارداد بهره مند شوند.
 • هزینه دایری و تخلیه خطوط مشترکین توسط شرکت مخابرات ایران (مطابق مصوبه جلسه ۱-۱۵۲ کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات)، ۵٫۰۰۰ تومان است که به قیمت های بالا افزوده خواهد شد.
در بایگانی